17 Mayıs 2010 Pazartesi

CANNES 2010 RED CARPET

Cannes Film Festivali Başladı.  Büyük ödül, Altın Palmiye'yi almak için oyuncular ve yönetmenler sıraya girdi!
 Cannes Film Festivalinde verilen ödüllerden Altın palmiye, Büyük jüri, En iyi yönetmen, En iyi Kadın oyuncu, En iyi Erkek oyuncu, En iyi Senaryo, En
iyi Kısa film, Altın Kamera ve juri ödülü'nü bakalım kimler alıcak. Merakla bekliyoruz..:)

 
Kate Beckinsale, Marchesa  

Eva Longoria,   Emilio Pucci
Eva Longoria herzamanki gibi yine çok şık. Bu kadın kendine neyin yakışacağını iyi biliyor. Kıyafetin rengi tenine çok yakışmış.

Natalie Imbruglia, Alberta Ferretti
Natalie Imbruglia bu elbisenin içinde yaşından nekadar da olgun gözüküyor.Elbisenin yakası dısında modeli ve rengi hiç benim beğenebileceğim bir tarzda değil. 

Aishwarya Rai, Elie Saab

  Helen Mirren ,Elie Saab
Helen Mirren Elie Saab'lar içinde yaşına uygun bir zarafet içinde..Bunu sevdim :)

Salma Hayek , Gucci Couture 
Herzaman ki gibi Salma Hayek yine yeni yeniden bele oturan uzun bir elbisenin içinde.Artık biraz bu görüntüden sıkılmaya başladım.Tamam yakışıyor ona birşey demedik ama biraz olsun kendini yenilemesi lazım bana göre.

Lea Seydoux 
Robin Hood'un genç oyuncusu lea seydoux festivale somon rengi bir elbise ile katılmış.Benim çok da tarzım olmayan bu elbiseyi nedense Lea'ya yakıştırdım.Birazcık bende 23 nisan kutlama kıyafetlerini anımsattı ama yinede şeker :)

Laura Chiatti 
Laura Chiatti'nin geniş sırt dekolteli siyah elbisesi çok zarif fakat keşke o dekolte bukadar dövmeyle kapanmasaydı. Dövmelere olan ilgin şu sıralar daha cok arttıysa da bu elbiseye okadar çok dövmeyi yakıştıramadım..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder